Wyżywienie

Catering przedszkole

zaufany catering

W Solantis wyznajemy starą zasadę: „jesteś tym co jesz”. Z tego właśnie powodu starannie dobraliśmy dostawcę wartościowych posiłków dla naszego przedszkola. Nasz zaufany partner to gwarancja zdrowych i smacznych dań, zgodnych z wytycznymi żywienia najmłodszych dzieci.

pełnowartościowe posiłki

Stawiamy na świeże warzywa i owoce, ograniczamy ilość rafinowanego cukru w diecie dzieci zastępując go miodem i ksylitolem oraz gwarantujemy możliwie jak najmniej przetworzoną żywność, dbając o zdrowie i naturalną odporność naszych podopiecznych.

Wyżywienie w przedszkolu
Catering w przedszkolu

Rodzinna świadomość

Mając na uwadze zdrowy rozwój dzieci priorytetowym działaniem przedszkola jest profilaktyka zdrowotna i edukacja rodziców w zakresie zdrowego odżywiania dziecka. Na rodzinnych spotkaniach nasze stoły uginają się pod ciężarem świeżych owoców i warzyw, a wyciskarki pysznych soków rozgrzane są do czerwoności 🙂

Całkowity koszt wyżywienia dziecka w naszym przedszkolu (pobyt w godz. 7-18 - śniadanie, II śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek, II podwieczorek, napoje):
24,9 zł / dzień* - W Przedszkolu
22,9 zł / dzień* - w kLUBIE DZIECIĘCYM

Dopłata za dietę (wegetariańska, bezglutenowa, bezmleczna) +15%

*Opłata za posiłki nie jest naliczana w przypadku zgłoszonej (dzień wcześniej do godz. 15.00) nieobecności dziecka w przedszkolu / Klubie Dziecięcym

Szczegółowe menu na dany tydzień znajduje się na wirtualnej tablicy ogłoszeń w naszej aplikacji LiveKid